Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 577
Джерело інформації: 
Управління ЖКГ та КБ
Галузь: 
комунальне господарство
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№169-р від 16.06.2015

Про проведення заходів боротьби з карантинними рослинами та бур’янами на території міста Новомосковська
З метою посилення боротьби з карантинними рослинами, бур’янами, зменшення їх негативного впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення, дотримання територій міста у належному санітарному стані на виконання доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 29.05.2015р. №07-41/0/35-15, рішення виконавчого комітету від 27.03.2013р. №135 зі змінами від 28.05.2014р. №197 «Про закріплення підприємств, організацій, установ та керівників виконавчого комітету і його структурних підрозділів за вулицями міста Новомосковська», «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях в місті Новомосковську» затверджені додатком№2 до рішення Новомосковської міської ради від 16.06.2009 р. №754, відповідно до ст. 12 Закону України «Про карантин рослин», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:
  1. Керівникам КП «НККП» (Чупраков А.Г.), ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» (Тарасюк В.Й.), КП «Трубник» (Тарасенко Л.В.), управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Падашуля Н.І.):
1.1. Розробити та затвердити заходи, щодо локалізації та ліквідації карантинних рослин та бур’янів на території міста. В термін до 15.06.2015р. надати до управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради вищезазначені заходи. 1.2. Забезпечити проведення роботи зі знищення карантинних рослин та бур’янів на території міста протягом вегетаційного періоду 2015 року. 1.3. Про хід виконання заходів боротьби з карантинними рослинами та бур’янами інформувати управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради щочетверга, за форою згідно з додатком, починаючи з 18.06.2015р., у паперовому та електронному вигляді, e-mail: ujkh@i.ua  ( протягом червня –жовтня поточного року).
  1. Рекомендувати керівникам підприємств усіх форм власності, організацій, установ, орендарям, а також власникам будинків на правах приватної власності, провести заходи боротьби з карантинними рослинами та бур’янами на відведених ділянках та на відстані 20 м від межі відведеної ділянки.
  2. Відповідальними особами для здійснення контролю за ходом боротьби з бур’янами та карантинними рослинами визначити головних спеціалістів інспекції з благоустрою управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради Демченко А.Б., Щеглова С.М.
  3. Рекомендувати начальнику Новомосковського міського відділу з обслуговування м.Новомосковська та Новомосковського району в Дніпропетровській області ГУМВС України (Очеретяний М.А.) та начальнику Новомосковського районного управління головного управління держсанепідслужби у Дніпропетровській області (Плачков С.Ф.) у межах повноважень посилити контроль за додержанням підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, власниками і землекористувачами, у тому числі орендарями земельних ділянок, вимог законодавства стосовно боротьби з карантинними рослинами та буряними на території міста.
  4. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконкому Новомосковської міської ради (Хорішко І.В.) через засоби масової інформації забезпечити висвітлення інформації для мешканців міста і суб’єктів господарювання, стосовно важливості та необхідності проведення заходів, щодо знищення карантинних рослин і бур’янів 
  5. Управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради (Устименко С.Д.) узагальнити інформацію про здійснення вищезазначених заходів.
  6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Устименко С.Д.), контроль – на першого заступника міського голови (Козлова О.П.).
Міський голова  С.А. Мороз   Підготував: Начальник управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради С.Д. Устименко Узгоджено: Перший заступник міського голови О.П. Козлов Начальник юридичного управління О.В.Мартинюк