Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 025
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№77-р від 26.04.2017

Про проведення Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби, пам’яті І.Сірка

Відповідно до Єдиного календарного плану спортивно-масових та оздоровчих заходів області та України на 2017 рік та Положення про змагання, з метою патріотичного виховання молоді, популяризації греко-римської боротьби у м. Новомосковськ та Новомосковському районі, налагодження дружніх зв’язків зі спортсменами і тренерами інших регіонів області та України, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

1. Провести 06 травня 2017 року у м.Новомосковськ VII традиційний Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, пам’яті кошового отамана, полковника І.Сірка.

2. Затвердити оргкомітет по проведенню VII традиційного Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби, пам’яті кошового отамана, полковника І.Сірка (додаток 1).

3. Затвердити план проведення заходів по підготовці щодо організації проведення VII традиційного Всеукраїнського турніру з греко-римської  боротьби, пам’яті кошового отамана, полковника І.Сірка (додаток 2).

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти  на начальника комітету з фізичної культури та спорту -  Т.Г.Шевцову, контроль на заступника міського голови з питань  соціального захисту населення і  розвитку соціально-культурної сфери -  Ляшок В.М.

 

В.о. міського голови                                                         Ю.В.Карачевцев