Облікова картка
Номер облікової картки: 
7
Джерело інформації: 
Управління транспорту та зв'язку
Галузь: 
ЖКГ
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№251-р від 08.08.2012

Про проведення на території м. Новомосковська місячника з безпеки дорожнього руху

Відповідно до Закону України "Про дорожній рух", Указу Президента України від 20 листопада 2007 року № 1121/2007 „Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху" (зі змінами та доповненнями), розпоряджень Кабінету Міністрів України від 25 травня 201 І року № 480-р „Про схвалення Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні па період до 2015 року", від 21 березня 2012 року № 140-р „Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року", з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері безпеки дорожнього руху, усунення причин та умов виникнення дорожньо-транспортних пригод, попередження дитячого травматизму та підвищення рівня дорожньої дисципліни на території м. Новомосковська, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Вважаю за необхідне:

  1. Провести на території м. Новомосковська місячник з безпеки дорожнього руху з 10.08.2012 року по 10.09. 2012 року. 
  2. Рекомендувати Новомосковському МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області (М.І.Гавриленко) активізувати роботу з підвищення безпеки дорожнього руху та посилити контроль за додержанням правил технічної експлуатації транспорту і дорожнього руху в м. Новомосковську.
  3. Управлінню освіти (Падашуля Н.І.), провести акцію „Увага! Діти на дорозі!" та вжити заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму (Додаток №1).
  4. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес – служби (Хиря О.М.) забезпечити інформування громадськості щодо проведення на території м. Новомосковська місячника з безпеки дорожнього руху, а також з актуальних питань безпеки дорожнього руху, попередження дитячого травматизму та підвищення рівня дорожньої дисципліни.
  5. Управлінню транспорту та зв’язку (Поздняков М.А.) забезпечити координацію та сприяння органам Державтоінспекції, управлінню освіти, відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес – служби під час проведення місячника з безпеки дорожнього руху. 
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Мазура Б.В.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: начальник управління транспорту та зв’язку М.А.Поздняков

Узгоджено: секретар міської ради Б.В.Мазур

В.о. начальника юридичного управління О.В. Мартинюк