Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 641
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№328-р від 09.12.2016

Про проведення громадських слухань з обговорення Програми соціально- економічного та культурного розвитку м. Новомосковська і бюджету міста Новомосковська на 2017 рік
На  підставі  ст.13 та ст.42  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», у відповідності до п.1.3 Додатка №5 Статуту територіальної громади міста Новомосковська, затвердженого рішенням  Новомосковської міської ради №1339 від 28.08.2015р., з метою обговорення та врахування громадської думки при розробці проектів бюджету та Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Новомосковська на 2016 рік

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

1. Провести громадські слухання з обговорення Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська і бюджету міста Новомосковська на 2017 рік в залі засідань будинку Новомосковської міської  ради  (вул. Гетьманська, 14).

2. Датою проведення громадських слухань з обговорення Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська і бюджету міста Новомосковська на 2017 рік  визначити 19 грудня 2016 року о  16.00  годині.

3. Заступникам міського голови Морозову К.М. та Даковій Т.Д. підготувати інформацію стосовно обговорення Програми та бюджету міста Новомосковська на 2017 рік і доповісти учасникам громадських слухань.

4. Для участі в громадських слуханнях запросити депутатів міської ради, представників квартальних комітетів, об’єднань громадян.

5. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконавчого комітету міської ради (Хорішко І.В.) забезпечити інформаційний супровід громадських слуханнях, а саме:

5.1. Забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

5.2. Інформувати громадськість про час та місце проведення громадських слухань.

6. Координацію роботи по виконанню даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва (Морозов К.М.) та керуючого справами виконкому (Чуднівець А.С.), контроль за виконанням залишаю за собою.

 

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                                                  С.Г. Горошко