Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 293
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№26-р від 27.01.2015

Про проведення часткової мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста Новомосковська

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», Указом Президента України від 14 січня 2014 року № 15/2015 «Про часткову мобілізацію», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 20 січня 2015 року № 07-4/0/35-15 «Про забезпечення проведення часткової мобілізації на території Дніпропетровської області», у зв’язку з необхідністю безпосереднього планування проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста та з метою виконання заходів, спрямованих на задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань,

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

 1. Затвердити Перелік невідкладних заходів щодо проведення часткової мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста Новомосковська (додається), далі – невідкладні заходи.
 2. Зобов’язати:
  1. Керівників підприємств, установ, організацій і навчальних закладів міста Новомосковська (незалежно від їх організаційно-правової форми і форми власності) до 28 січня 2015 року:
   1. прийняти рішення щодо здійснення невідкладних заходів щодо  проведення часткової мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста Новомосковська та забезпечити його виконання;
   2. здійснити уточнення  рішень щодо забезпечення проведення часткової мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста Новомосковська за поданнями військового комісару Новомосковсько-Магдалинівського об’єднаного військового комісаріату;
   3. здійснити підготовчі заходи щодо переведення підприємств, установ і організацій, які залучаються до забезпечення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань під час виконання покладених на них завдань, у ступінь ПОВНА ГОТОВНІСТЬ.
  2. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Новомосковської міської ради та рекомендувати Новомосковському МВ ГУ МВС України у Дніпропетровській  області, районному центру телекомунікацій        № 521 Дніпропетровської філії ПАТ “Укртелеком”, спільно з Новомосковсько-Магдалинівським об’єднаним військовим комісаріатом організувати підготовку до виконання заходів щодо забезпечення часткової мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста Новомосковська.
 3. Директору міськрайонного центру зайнятості забезпечити виділення одного робочого місця для співробітника військового комісаріату з метою забезпечення оповіщення громадян міста, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості.
 4. Начальнику оборонно-мобілізаційного відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради до 31 січня 2015 року  інформувати департамент взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації про хід виконання невідкладних заходів.
 5. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти військового комісара Новомосковсько-Магдалинівського об’єднаного військового комісаріату, контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

В.о. міського голови Т.Д. Дакова

Підготував: начальник оборонно-мобілізаційного відділу В.Г. Мандрика

Узгоджено: військовий комісар Новомосковсько-Магдалинівського ОМВК О.В. Котелевець

начальник юридичного управління О.В. Мартинюк