Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 451
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№715 від 21.12.2017

Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами ПП «Лікувально – Діагностичний Центр «Сім’я» від 26.11.2013 р. № 183

Розглянувши заяву Приватного Підприємства «Лікувально – Діагностичний Центр «Сім’я», керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п. а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

          1. Продовжити термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 26.11.2013 р. № 183 ПП «Лікувально – Діагностичний Центр «Сім’я» (щитовий, двосторонній, окремо розташований рекламний засіб типу «Сітілайт», S = 2,16 м², за адресою: вул. Сучкова, на газоні, в районі центральної міської лікарні, терміном на 1 (один) рік.

          2. ПП «Лікувально – Діагностичний Центр «Сім’я» в п’ятиденний термін укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради додаткову угоду до договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу.

          3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

 

 

В. о. міського голови, 

секретар міської ради                                           С. Г. Горошко