Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 417
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХVI сесія VII скликання

№1232 від 27.03.2020

Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з АТ КБ «Приватбанк»

Розглянувши звернення АТ КБ «Приватбанк» від 26.02.2020 р. № E.DD.0.0.0.0./2-1116  про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська, відповідно до рішення міської ради від 12.03.2018 року № 585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись п. 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 р. № 157-ІХ, п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з АТ КБ «Приватбанк» на приміщення, розташоване за адресою: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40 (І поверх), площею 2,6 м2 для розміщення банкомату, до дати, яка наступить раніше: до набрання чинності рішення Кабінету Міністрів України чи рішення міської ради, передбачених абз. 5 ч.2 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», або до 1 липня 2020 року.

2. Комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» укласти додаткову угоду про продовження терміну дії договору оренди від 06.06.2018 р. № 86.

3. Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території та договору страхування приміщення.

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д., контроль - на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Міський Голова                                                          В.І.ЛІТВІЩЕНКО