Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 416
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХVI сесія VII скликання

№1231 від 27.03.2020

Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з ФОП Чернявська В.Б.

Розглянувши заяву ФОП Чернявської В.Б. від 12.02.2020 р. б/н щодо продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська, відповідно до рішення міської ради від 12.03.2018 року № 585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» (зі змінами та доповненнями), керуючись п. 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна», п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з фізичною особою – підприємцем Чернявською Вікторією Борисівною на приміщення, розташоване за адресою: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40 (І поверх), площею 10,25 м2 для роздрібної торгівлі виробами медичного призначення та виробами медичної техніки до дати, яка наступить раніше: до набрання чинності рішення Кабінету Міністрів України чи рішення міської ради, передбачених абз. 5 ч. 2 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», або до 01.07.2020 р.

2. Комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» укласти додаткову угоду про продовження терміну дії договору оренди від 02.01.2018 р. № 12.

3. Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території та договору страхування приміщення.

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д., контроль – на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Міський Голова                                                                    В.І. ЛІТВІЩЕНКО