Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 233
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

IV сесія VІІ скликання

№112 від 20.05.2016

Про продовження дії договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська ПАТ КБ «Приватбанк»

Розглянувши звернення ПАТ КБ «Приватбанк», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. №2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, згідно п.31 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007р. №332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», та рішення №393 від 26.12.2011р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить територіальній громаді міста Новомосковська комунальному некомерційному підприємству «Новомосковська МЦ ПМСД», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду продовження дії договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з Публічним акціонерним товариством комерційний банк «Приватбанк» загальною площею 2.6 кв.м. для розміщення банкомату, що знаходиться за адресою: м.Новомосковськ, вул. Сучкова, 40 (І поверх). Строком до 31.12.2016р.

2. Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та договору страхування приміщення.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» - Гінкоту Л.В., контроль покласти на комісію з питань житлово-комунального господарства благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                                        С.Г. Горошко