Облікова картка
Номер облікової картки: 
770
Джерело інформації: 
Організаційний Відділ
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№1-р від 08.01.2014

Про призначення загальноміських громадських слухань

З метою вивчення громадської думки територіальної громади міста з питання функціонування полігону твердих побутових відходів, забезпечення відкритого діалогу між владою та громадою, керуючись ст.13 та ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 6 Статуту територіальної громади міста Новомосковська, затвердженого рішенням сесії №873 від 26.02.2010 року

 

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

  1. Призначити громадські слухання за темою «Про план заходів по рекультивації та закриттю діючого міського звалища побутових відходів» на 15.00 годину 22 січня 2014 року за адресою: м. Новомосковськ, вул. Радянська, 14, зала засідань міської ради, 3-й поверх.
  2. Затвердити склад посадових осіб органів місцевого самоврядування, які будуть брати участь у громадських слуханнях та є відповідальними за вирішення організаційних питань їх проведення (додаток № 1).
  3. Створити Підготовчий комітет з проведення загальноміських громадських слухань та затвердити його склад (додаток № 2).
  4. Запросити на загальноміські громадські слухання:

4.1. Плачкова Сергія Федоровича - начальника Новомосковського міськрайонного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у Дніпропетровській області 

4.2. Лебедєва Романа Георгійовича - голову постійної депутатської комісії з питань екологічних проблем, благоустрою та озеленення міста;

4.3. Барсука Михайла Олександровича - голову постійної депутатської комісії з питань містобудування, землекористування та реформування ЖКГ.

  1. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконкому (Хорішко І.В.) забезпечити інформаційний супровід громадських слухань, а саме:

5.1.Інформувати громадськість про час та місце проведення громадських слухань.

5.2.Забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

  1. Координацію роботи по виконанню даного розпорядження покласти на керуючого справами виконкому (Марченко І.М.) та начальника управління ЖКГ та КБ (Устименко С.Д.), контроль за виконанням залишаю за собою.

 

Виконуючий обов’язки міського голови  О.П.Козлов

Підготував начальник організаційного відділу К.М.Морозов

Узгодив В.о. начальника юридичного управління О.В.Мартинюк