Облікова картка
Номер облікової картки: 
576
Вид: 
Рішення сесії

РІШЕННЯ

ХXXVIII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№871 від 29.08.2013

Про прийняття в комунальну власність та передачу на баланс вхідної доріжки, майданчику центрального входу на кладовище по вулиці Луговій у м. Новомосковську

На підставі заяви ТОВ «Модуль-91» №9 від 13.05.2013 року про передачу міській громаді в якості благодійного внеску вхідної доріжки довжиною 50м, майданчик центрального входу на кладовище по вулиці Луговій необхідно прийняти у комунальну власність та передати на баланс КП НККП покриття вхідної доріжки та майданчик центрального входу на кладовище по вулиці Луговій м.Новомосковська, керуючись ст. 26 ч.1 п. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Для обслуговування території громадських кладовищ прийняти у комунальну власність та передати з балансу ТОВ «Модуль-91» на баланс КП НККП покриття вхідної доріжки довжиною 50 м. та майданчик центрального входу на кладовище по вулиці Луговій у м.Новомосковську.
  2. Директору Комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (Шипко А.Ю.) прийняти на баланс та обслуговування вхідну доріжку довжиною 50 м , майданчик центрального входу на кладовище по вулиці Луговій та підсобне приміщення (сторожку), що знаходиться на території кладовища «Нове»  у м. Новомосковську..
  3. Координацію роботи за виконанням даного рішення  покласти на першого заступника  міського голови Козлова О.П., контроль - на постійну комісію з питань містобудування, землекористування та реформування ЖКГ.

 

Міський голова С. А. Мороз