Облікова картка
Номер облікової картки: 
252
Джерело інформації: 
Управління освіти
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№219 від 18.05.2013

Про порядок встановлення плати для батьків та дітей за харчування у дошкільних навчальних закладах м.Новомосковська

Відповідно до ч. 3 ст. 33, ч. 5 ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р. № 2628-ІІІ, ст. 45 Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік», постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 р. № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», постанови Кабінету Міністрів України п.п. 21 п. 4 № 936 від 20.09.2009р. «Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 р. № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 46 від 26.01.2011 р. «Про порядок встановлення плати для батьків за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах м. Новомосковська», ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Встановити для батьків та осіб що їх заміняють плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста Новомосковська у розмірі, визначеному згідно натуральних норм харчування дітей, а саме :
  1. для дітей раннього віку вартість харчування одного дня – 10,00 грн. із них: 5,00 (п’ять гривень) – батьківська плата та 5,00 грн. (п’ять гривень) – місцевий бюджет;
  2. для батьків дітей дошкільного віку вартість одного дня 12,28 грн. із них: 6,14 грн. ( шість гривень 14 коп.) – батьківська плата та 6,14 грн. (шість гривень 14 коп.) – місцевий бюджет.
 2. Встановити плату на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах за рахунок місцевого бюджету:
  1. для дітей, які перебувають у спеціалізованих групах з вадами мовлення та порушення психологічного розвитку – 12,27 грн. (дванадцять гривень 27 коп.) на день;
  2. для дітей, які перебувають у спеціалізованій групі для тубінфікованих дітей і дітей, які мають тубконтакти – 16,00 грн. (шістнадцять гривень) на день.
 3. Зменшити на 50 відсотків розмір плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для батьків, у сім'ях яких виховується троє і більше дітей віком до 18 років.
 4. Звільнити від плати за харчування батьків діти яких мають пільги, передбачені законодавством України:
  • діти – сироти;
  • діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях ;
  • діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.
 5. Звільнити від плати за харчування батьків діти яких мають пільги, передбачені законодавством України, батьки і діти потерпілі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які харчуються за рахунок місцевого бюджету в розмірі 50 відсотків.
 6. Начальнику управління праці та соціального захисту населення міста Новомосковська Г.М.Горбач здійснити оплату з державного бюджету в розмірі 50 відсотків за харчування дітей, які мають пільги, передбачені законодавством України, батьки і діти потерпілі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
 7. Звільнити від плати за харчування батьків, діти яких мають пільги передбачені законодавством України а саме, діти з малозабезпечених сімей яким призначена державна соціальна допомога, за рахунок місцевого бюджету.
 8. Вважати таким, що втратило силу рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 46 від 26.01.2011р. "Про порядок встановлення плати для батьків за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах м. Новомосковська" та рішення Новомосковської міської ради №160 від 27.03.2013р. "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 46 від 26.01.2011р. "Про порядок встановлення плати для батьків за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах м. Новомосковська"
 9. Координацію роботи по виконання рішення покласти на начальника управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Падашулю Н.І. та начальника управління праці та соціального захисту населення міста Новомосковська Горбач Г.М.
 10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: начальник управління освіти Н.І. Падашуля

Узгоджено: керуючий справами І.М. Марченко

Секретар міської ради Б.В. Мазур

Начальник управління праці та соціального захисту населення міста Новомосковська Г.М.Горбач

Заступник міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери І.С. Калюжна

В.о. начальника юридичного управління О.В. Мартинюк