Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 187
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

Х сесія VII скликання

№420 від 07.07.2017

Про порядок переведення квартир малозабезпечених верств населення міста на індивідуальне опалення в рамках Програми децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську

У разі виникнення необхідності переведення населення міста Новомосковськ на індивідуальне опалення та з метою реалізації Програми децентралізації теплопостачання в м. Новомосковську, керуючись ст.26 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Доручити управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Сігіда С.Ю.) за участю фінансового управління Новомосковської міської ради (Дакова Т.Д.) та управління праці та соціального захисту населення м. Новомосковська (Горбач Г.М.) розробити Порядок переведення квартир малозабезпечених верств населення міста на індивідуальне опалення в рамках Програми децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську (надалі - Порядок), в якому визначити:

- категорії осіб, які мають право на допомогу згідно Порядку

- механізм формування суми матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення в залежності зокрема від встановленого законодавством розміру мінімальної заробітної плати та кількості кімнат в квартирі, в якій мешкають особи, що мають право на допомогу згідно Порядку.

2. Координаційне забезпечення виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови  з питань народно – господарського комплексу міста Карачевцева Ю.В., контроль – на   постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем (Лєбєдєва Р.Г.)

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні Х сесії                                           К.М.Морозов