Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 825
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№298/0/6-18 від 18.05.2018

Про попереднє погодження внесення змін та доповнень до Переліку завдань та заходів комплексної «Програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016-2020 роки»

Керуючись п. 1 ст. 27, п. 1 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою посилення патріотичного виховання та послідовного вирішення завдань навчально-виховного процесу в закладах освіти міста, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити  внесення  доповнень до  комплексної Програми розвитку освіти  м. Новомосковська на 2016-2020 роки», а саме:

- пункт 1.3. розділу «Обдарована дитина» додатку 2 «Перелік завдань і заходів комплексної програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016-2020 роки» викласти у новій редакції:

«Заохочення відмінників навчання, переможців ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, І (міського) і ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України; вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти, переможців творчих конкурсів, фестивалів, спортивних змагань міського, обласного, Всеукраїнського рівнів, надання стипендій ім. Героїв II Світової війни та ім. загиблих героїв АТО.».

2. Управлінню освіти (Тихонова О.С.) у встановленому порядку винести

доповнення до комплексної програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016-2020 роки на затвердження Новомосковської міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери (Іванов О.О.).

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                              С.Г. Горошко