Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 540
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№58/0/6-18 від 17.01.2018

Про погодження змін до комплексної Програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016-2020 роки

Керуючись п.1 ч.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 23.01.2016р. № 23 «Про затвердження комплексної Програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки», рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.12.2015р. № 731 «Про затвердження Положень про нагородження учнів стипендіями міського голови відмінників навчання, переможців міських, обласних, Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, переможців творчих, інтелектуальних конкурсів, талановитих та обдарованих дітей», з метою підтримки та стимулювання творчо-обдарованих дітей, вихованців закладів дошкільної освіти міста виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити внесення змін до комплексної «Програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016-2020 роки», а саме:

пункт 1.3. розділу «Обдарована дитина» додатку 2 «Перелік завдань і заходів комплексної програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016-2020 роки» викласти у наступній редакції:

«Заохочення відмінників навчання, переможців ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, І (міського) і ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України; вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти, переможців творчих конкурсів, фестивалів, спортивних змагань міського, обласного, Всеукраїнського рівнів». 

2. Управлінню освіти (Павлік О.С.) у встановленому порядку винести проект змін до комплексної програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016-2020 роки на затвердження Новомосковської міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                              С.Г. Горошко