Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 347
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№406 від 22.06.2016

«Про погодження внесення змін до міської Програми «Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року» по КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР»

Керуючись ст.. 27 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ч.8 ст.9 Закону України «Про донорство крові та її компонентів» від 23.06.1995 № 239/95-ВР (зі змінами та доповненнями), в день давання крові та (або) її компонентів донор забезпечується безкоштовними сніданком та обідом за рахунок коштів закладу охорони здоров’я, що здійснює взяття у донора крові та (або) її компонентів. У разі неможливості забезпечення таким харчуванням відповідний заклад охорони здоров’я має відшкодувати донору готівкову вартість відповідних наборів харчування. Норми харчування донорів та рекомендації щодо складання відповідних наборів продуктів затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.  Вартість наборів продуктів для харчування донорів встановлюється Радою Міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями.

                Відповідно до рішення обласної ради від 14 січня 2005 року № 554-25/ІУ «Про затвердження обласного бюджету на 2005 рік» відшкодування донорам готівкової вартості наборів продуктів харчування в день давання крові та (або) її компонентів по КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» проводиться на рівні 10,0 грн. на одного донора.                     

              Керуючись наказом МОЗ України від 27.04.1998 № 101 «Про затвердження Норм харчування і рекомендацій щодо складання наборів продуктів донорам в день здавання крові та (або) її компонентів» на підставі середніх цін на продукти харчування, станом на 10.05.2016, наданих головним управлінням статистики у Дніпропетровській області, була обрахована вартість харчування донора в день здавання крові та (або) її компонентів, яка становить 50,0 грн. (розрахунок додається).

              Враховуючи на викладене вище, керуючись ч.4 ст.. 10 Закону України «Про донорство крові та її компонентів», з метою заохочення донорів у даванні крові та (або) її компонентів, безпосереднього для подальшого використання їх у необхідних випадках для надання медичної допомоги,  виконавчий комітет Новомосковської міської ради

 ВИРІШИВ:

1. Погодити внесення змін до міської Програми «Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року», затвердженої рішенням Новомосквської міської ради № 1239 від 27.02.2015р., а саме внести зміни до Додатку 2 Переліку завдань і заходів Програми доповнивши наступним змістом:

- «Встановлення пільг у вигляді компенсації на проведення відшкодування донорам готівкової вартості наборів продуктів харчування в день давання крові та (або) її компонентів»

2. Встановити розмір компенсації готівкової вартості наборів продуктів харчування в день давання крові та (або) її компонентів з 01.07.2016 року, на рівні 50,0 грн. на одного донора.

3. Головному лікарю КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» Письменному Ю.В. відшкодування донорам готівкової вартості відповідних наборів продуктів харчування проводити згідно чинного законодавства.

4. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на головного  лікаря  КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» Письменного Ю.В. контроль – на  заступника міського голови - начальника фінансового управління Дакову Т.Д. 

 

В.о міського голови, секретар міської ради                                                      С.Г.Горошко

 

Додатки: