Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 189
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХIV сесія VII скликання

№1130 від 30.01.2020

Про погодження комунальному підприємству «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради договорів реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ з НАК «Нафтогаз України» та надання місцевої гарантії щодо його виконання шляхом укладення договорів місцевих гарантій

На виконання ч. 4 ст. 5 Закону України «Про заходи спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» від 3.11.2016 № 1730-VІІІ та з метою забезпечення виконання зобов'язань комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради за договорами про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 № 222 «Про затвердження Типового договору реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ» та ст.25, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити договори реструктуризації (Додатки 1–6) заборгованості за спожитий природний газ комунальному підприємству «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради за договорами купівлі - продажу природного газу на суму 17 372 039,93 грн., що укладені відповідно до вимог Закону України від 03.11.2016 р. № 1730-VШ та надати гарантію для забезпечення виконання укладеного договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ, використаний станом на 01 липня 2016 року для виробництва теплової енергії, послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, що не погашена станом на 31 грудня 2016 року шляхом розстрочення на 60 календарних місяців (надалі – Договори).

2. Виступити гарантом виконання комунальним підприємством «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради зобов'язань перед НАК «Нафтогаз України» на суму заборгованості, що підлягає реструктуризації шляхом укладення договорів про надання місцевих гарантій з НАК «Нафтогаз України».

Гарантія надається на суму реструктуризованої заборгованості, крім суми заборгованості з різниці в тарифах, погашення якої проводиться за рахунок видатків державного бюджету.

3. Уповноважити міського Голову Літвіщенка В.І. погодити договори реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ між комунальним підприємством «Новомосковськтеплоенерго» та НАК «Нафтогаз України» від імені Новомосковської міської ради.

4. Уповноважити міського Голову Літвіщенка В.І. підписати договори про надання місцевої гарантії між НАК «Нафтогаз України» та Новомосковською міського радою, який укладається окремо до кожного договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ, за формою згідно з додатком 7.

5. Установити, що відповідальність гаранта перед кредитором обмежується сумою заборгованості. Надання майнового або іншого забезпечення виконання зобов'язань за надання місцевої гарантії не здійснюється.

6. Фінансовому управлінню Новомосковської міської ради протягом строку дії договорів реструктуризації заборгованості передбачити у видатках міського бюджету кошти для забезпечення виконання гарантійних зобов'язань протягом строку дії Договорів.

7. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови Здреника Т.М., контроль – на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем і комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста.

 

Міський Голова                                                          В.І.ЛІТВІЩЕНКО