Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 294
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№730/0/6-18 від 14.12.2018

Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Новомосковськ водоканал»

З метою визначення обґрунтованості запланованих капіталовкладень та витрат у структурі інвестиційної складової тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 року №630 та постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 р. №381, керуючись п.3, ст.27, п.5 ст.30, ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити інвестиційну програму комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» на 2019 рік (додається).

2. Погоджений пакет документів комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» надати до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунального послуг.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки начальника комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» Даков В.А., контроль – на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО