Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 741
Джерело інформації: 
Фінансове Управління
Галузь: 
Міський бюджет
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№470 від 23.09.2015

Про план заходів щодо забезпечення складання проекту бюджету міста Новомосковська на 2016 рік

На виконання статті 75 Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення якісного та своєчасного формування показників проекту бюджету міста Новомосковська на 2016 рік виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити План заходів із забезпечення складання проекту бюджету міста Новомосковська на 2016 рік (додаток 1).
  2. Затвердити Інструкцію з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів місцевого бюджету на 2016 рік (додаток 2), форми бюджетного запиту головного розпорядника коштів місцевого бюджету на 2016-2018 роки (додаток 3-17) та графік подання бюджетних запитів фінансовому управлінні виконавчого комітету міської ради розпорядниками коштів місцевого бюджету на 2016 рік (додаток 18).
  3. Заступникам міського голови відповідно до функціональних повноважень забезпечити виконання затверджених заходів у визначені терміни.
  4. Визначити, що розпорядники бюджетних коштів несуть відповідальність за своєчасність, достовірність та зміст поданих фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради бюджетних запитів, які мають містити вичерпну інформацію, визначену в Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів місцевого бюджету на 2016 рік.
  5. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на фінансове управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради, контроль - на заступників міського голови відповідно до функціональних повноважень.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: Заступник міського голови-

начальник фінансового управління Т.Д.Дакова

Узгоджено: Керуючий справами І.М.Марченко

Начальник юридичного управління О.В.Мартинюк