Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 818
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№616/0/6-19 від 16.10.2019

Про підсумки виконання бюджету міста Новомосковська за 9 місяців 2019 року

Керуючись статтею 28 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  вимог  Бюджетного  кодексу України, з метою підвищення рівня відповідальності заступників міського голови, керівників галузевих управлінь, відділів та комітетів виконавчого комітету міської ради, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Взяти до відома звіт про підсумки виконання показників бюджету міста Новомосковська за 9 місяців 2019 року (додається), що додається, та направити його в установленому порядку до міської ради.
 2. Заступникам міського голови забезпечити до кінця поточного року контроль за справлянням (стягненням) платежів до загального та спеціального фонду бюджету міста Новомосковська в розрізі видів доходів та аналіз щоденного виконання планових показників.
 3. Заступникам міського голови, керівникам управлінь, відділів та комітетів виконавчого комітету міської ради - головним розпорядникам  коштів місцевого бюджету:
  1. 1. Вжити заходів із забезпечення своєчасного та в повному обсязі освоєння коштів, виділених з державного, обласного та місцевого бюджетів, посилити контроль за їх цільовим та ефективним використанням, не допускаючи безпідставного накопичення залишків на рахунках розпорядників та одержувачів коштів.
  2. 2. Забезпечити систематичний контроль за станом розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, спожиті бюджетними установами у поточному році, не допускаючи при цьому утворення дебіторської та кредиторської заборгованості по них, дотримання лімітів споживання енергоресурсів як в натуральному так і в грошовому виразі.
  3. 3. Постійно проводити роботу щодо попередження утворення  дебіторської та кредиторської  заборгованості та вжити заходів щодо збереження товарно-матеріальних цінностей підвідомчих установ.
  4. 4. Забезпечити контроль за дотриманням підпорядкованими бюджетними установами  вимог щодо якості та своєчасності підготовки та надання звітів, контрольних завдань, тощо.
 4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти  на заступників міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень, контроль залишаю за собою.
 5. Загальному відділу виконавчого комітету міської ради (О.К.Грудська) надати відповідальним особам дане рішення для виконання.

 

Міський Голова                                                 В.І.ЛІТВІЩЕНКО