Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 272
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№695/0/6-18 від 14.12.2018

Про підсумки стану роботи по веденню військового обліку та бронювання військовозобов'язаних на підприємствах, установах та організаціях міста Новомосковська в 2018 році та заходів щодо його поліпшення на 2019 рік

З метою поліпшення стану військового обліку і бронювання військовозобов'язаних, приведення його у відповідність до вимог Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про місцеве самоврядування в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» від 4 лютого 2015 року № 45 «Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію Новомосковського об’єднаного міського військового комісаріату про стан військового обліку на території міста Новомосковськ в 2018 році прийняти до відома (додаток 1).

2. Керівникам підприємств, установ та організацій міста:

2.1. Вжити дієвих заходів щодо усунення вказаних недоліків та до 24 грудня 2018 року привести військовий облік та бронювання військовозобов'язаних у відповідність до вимог Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», постанов Кабінету Міністрів України з питань військового обліку і бронювання військовозобов'язаних.

2.2. Направити своїх працівників без військового обліку (військово-облікових документів), а також тих, хто був знятий з військового обліку за віком, але за новим законодавством повинен стати на військовий облік (до 60 років) до Новомосковського об’єднаного міського військового комісаріату.

3. Старшому інспектору з питань оборонної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Снітко І.С.):

3.1. Довести до керівників підприємств міста, які мають мобілізаційне завдання, вид та обсяг покладеного на них мобілізаційного завдання (замовлення).

3.2. Узгодити склад комісії з перевірки стану військового обліку на підприємствах, установах та організаціях міста на 2019 рік з військовим комісаріатом з розрахунком виділення в склад комісії представника виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

4. Військовому комісару Новомосковського об’єднаного міського військового комісаріату (Бакун А.І.):

4.1. Взяти на особистий контроль виконання підприємствами, установами та організаціями міста Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», постанов Кабінету Міністрів України з питань військового обліку і бронювання військовозобов'язаних, а також надавати дієву допомогу, щодо його поліпшення.

4.2. Провести перевірки та звірки на підприємствах, установах та організаціях міста Новомосковська згідно графіків на 2019 рік (додаток 2, 3).

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на військового комісара Новомосковського об’єднаного міського військового комісаріату (Бакун А.І.), контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Тихонову О.С.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                   С.Г. ГОРОШКО