Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 394
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№90/0/6-19 від 15.02.2019

Про підсумки стану мобілізаційної готовності транспортних засобів і техніки на підприємствах, установах та організаціях м. Новомосковська в 2018 році та організацію перевірки мобілізаційної готовності транспортних засобів і техніки на підприємствах, установах та організаціях м. Новомосковська в 2019 році

З метою поліпшення якості військового обліку транспортних засобів на підприємствах, установах, організаціях міста Новомосковська та організації проведення перевірки Новомосковським об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки (далі - Новомосковський ОМТЦК та СП) мобілізаційної готовності автотранспортної і шляхо-будівельної техніки на підприємствах, установах і організаціях м. Новомосковська в 2019 році та відповідно до ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8, Закону України «Про функціонування єдиної транспортної системи України в особливий період», п. 18 постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 405  «Про внесення змін до Положення про військово-транспортний обов’язок», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Аналіз стану мобілізаційної готовності автотранспортної, дорожньо-будівельної та підйомно-транспортної техніки на підприємствах, установах та організаціях міста Новомосковськ наданий Новомосковським об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки прийняти до відома (додаток 1).

2. Створити та затвердити склад комісії Новомосковського ОМТЦК та СП щодо організації перевірки мобілізаційної готовності автотранспортних засобів і техніки на підприємствах, установах та організаціях м. Новомосковська. (додаток 2).

3. Провести у 2019 році перевірки мобілізаційної готовності призначеної техніки згідно графіку, затвердженого головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій міста:

4.1. Вжити дієвих заходів та з високою відповідальністю віднестися до якісної підготовки транспортних засобів, які відбираються представниками Новомосковського ОМТЦК та СП до передачі військовим формуванням, вивчити мобілізаційне завдання, відібрати разом з представником ОМТЦК та СП якісну, технічно справну техніку, перевірити наявність запасних частин, шанцевого інструменту і заправного інвентарю.

4.2. До 01.04.2019 року надати до Новомосковського ОМТЦК та СП відомості про наявність автомобілів, автопричепів, напівпричепів, тракторів, дорожньо-будівельної та підйомно-транспортної техніки та водіїв, які працюють на них, а також інформацію про її технічний стан за встановленою формою станом на 01.04.2019 року;

4.3. При проведенні реєстрації, перереєстрації, переобладнанні та знятті з обліку транспортних засобів, в територіальних сервісних центрах МВС України, після погодження з Новомосковським ОМТЦК та СП;

4.4. Проводити державний технічний огляд транспортних засобів в територіальних сервісних центрах МВС України після погодження з Новомосковським ОМТЦК та СП.

5. Військовому комісару Новомосковського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Бакун А.І.):

5.1. В термін до 01.04.2019 року провести звірку обліку техніки в територіальному сервісному центрі № 1246 РСЦ МВС України в Дніпропетровській області та виключити випадки порушень порядку реєстрації мобілізаційно-необхідної техніки.

5.2. Довести до керівників підприємств-постачальників техніки в м. Новомосковськ терміни та питання перевірки згідно затвердженого графіку.

5.3. За підсумками проведення перевірки провести аналіз кількісного, якісного стану загального і призначеного транспорту та надати інформацію та один екземпляр акту перевірки до виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

6. Територіальному сервісному центру № 1246 РСЦ МВС України в Дніпропетровській області за станом транспортних засобів щороку до 20 грудня надавати військовому комісару Новомосковського ОМТЦК та СП один примірник акту проведеної за поточний рік перевірки готовності транспортних засобів ( а також один примірник акту піврічної перевірки автомобільного транспорту, який призначений для перевезення пасажирів).

7. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на військового комісара Новомосковського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Бакун А.І.), контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Тихонову О.С.

 

В.о міського голови,

секретар міської ради                                                                             С.Г. ГОРОШКО