Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 658
Джерело інформації: 
Загальний Відділ
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№398 від 26.08.2015

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у І півріччі 2015 року

Протягом І півріччя 2015 року робота зі зверненнями громадян у виконкомі Новомосковської міської ради велася відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»», розпоряджень голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

За звітний період на розгляд до міськвиконкому від громадян міста надійшло 1232 звернень (проти 996 за аналогічний період 2014р.).

Безпосередньо до виконавчого комітету протягом півріччя надійшло 766 звернень в яких порушено 774 питання. З них: 760 заяв, 4 – скарги, 2 пропозиції. Кількість колективних звернень – 64 (37 у 2014 році) або 8,4%; повторних звернень – 9 (3 у 2014 році), що становить 1,2% від загальної кількості звернень громадян. Від органів влади вищого рівня надійшло 38 звернень громадян (5% від загальної кількості), проти 34 за звітний період 2014 року.

Найбільш важливими проблемами, які турбують мешканців міста, як і раніше, залишаються питання соціального захисту, комунального господарства та екології, покращення житлових умов.

Протягом півріччя вирішено позитивно 43% питань, порушених у зверненнях громадян; дано роз’яснення на 41,2%.

Протягом січня-червня 2015 року з державної установи «Урядовий контактний центр» надійшло 337 звернень громадян (проти 136 за аналогічний період 2014 року), з контакт-центру «Гаряча лінія облдержадміністрації» надійшло 129 звернень громадян (проти 153 за перше півріччя 2014 року).

Враховуючи вищезазначене, з метою забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян» та керуючись Конституцією України і Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію загального відділу про стан роботи зі зверненнями громадян в управліннях, відділах та установах міста в І півріччі 2015 року прийняти до відома.
 2. Керівникам управлінь, відділів, служб виконкому, комунальних підприємств та інших установ міста:
  1. сприяти створенню необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення до органів влади;
  2. забезпечувати своєчасний і повний розгляд звернень і одержання громадянами обґрунтованої відповіді на них. Особливу увагу приділяти вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян соціально незахищених категорій;
  3. забезпечувати інформування громадян про найбільш актуальні питання шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради;
  4. вживати заходи дисциплінарного впливу до осіб, які допустили порушення законодавства про звернення громадян або формально підійшли до вирішення питань, порушених у зверненнях;
  5. щокварталу (до 5 числа місяця, наступного за звітним) надавати інформацію про роботу зі зверненнями громадян до загального відділу виконкому (додаток 1).
 3. Загальному відділу (Грудська О.К.):
  1. забезпечувати постійний контроль за своєчасним розглядом звернень громадян;
  2. інформувати заступників міського голови за напрямками роботи про факти невчасного чи формального підходу до розгляду питань, порушених у зверненнях громадян;
  3. забезпечити надання методичної допомоги спеціалістам, відповідальним за роботу зі зверненнями громадян у структурних підрозділах виконкому;
  4. здійснювати постійний моніторинг роботи із зверненнями громадян у відділах, управліннях, службах виконкому та підприємствах міста.
 4. Начальнику управління ЖКГ та КБ (Устименко С.Д) вжити заходів по недопущенню в подальшому порушень термінів розгляду звернень громадян.
 5. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника загального відділу Грудську О.К., контроль - на керуючого справами виконкому Марченко І.М.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: начальник загального відділу О.К. Грудська

Узгоджено: Керуючий справами виконкому І.М. Марченко

В.о. начальника юридичного управління Д.О.Устименко