Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 389
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№85/0/6-19 від 15.02.2019

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2018 році

Протягом 2018 року робота зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Новомосковської міської ради велася відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 06 березня 2018 року № Р-130/0/3-18 "Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2017 році та її вдосконалення у 2018 році".

Протягом 2018 року на розгляд до міськвиконкому надійшло 3268 звернень громадян. З них: з державної установи "Урядовий контактний центр" отримано 1196 звернень (36,6% від загальної кількості); з "Контакт-центру "Гаряча лінія облдержадміністрації" – 505  звернень (15,5%).

На розгляд до виконавчого комітету від громадян міста у 2018 році надійшло 1567 звернень (48,0% від загальної кількості звернень).

На особистому прийомі до керівництва виконкому впродовж  2018 року звернулось 219 громадян (14% від загальної кількості звернень).

Від органів влади вищого рівня до виконавчого комітету Новомосковської міської ради у 2018 році надійшло 30 звернень громадян (1,9% від загальної кількості), проти 78 за звітний період 2017 року.

Головними питаннями, які громадяни порушують в своїх зверненнях,  залишаються питання: комунального господарства, соціального захисту, житлової політики, аграрної політики і земельних відносин та питань сім'ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури і спорту.

Позитивно було вирішено 36,1% питань; дано роз’яснення  44,0%,  відмовлено у задоволенні 2,9%, на розгляді та довготривалому контролі залишається 16,9% звернень.

Враховуючи вищезазначене, з метою забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян» та керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської  міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Інформацію загального відділу про стан роботи зі зверненнями громадян в управліннях, відділах, службах  та установах міста у 2018 році прийняти до відома (додається).

2.  Керівникам управлінь, відділів, служб виконкому, комунальних підприємств та інших установ міста:

2.1. Сприяти створенню необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення до органів влади.

2.2. Забезпечувати своєчасний розгляд звернень і одержання громадянами обґрунтованої відповіді на них, особливу увагу приділяти вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян соціально незахищених категорій.

2.3. Вживати заходи дисциплінарного впливу до осіб, які допустили порушення законодавства про звернення громадян або формально підійшли до вирішення питань, порушених у зверненнях.

2.4. Щокварталу (до 5 числа місяця, наступного за звітним) надавати інформацію про роботу зі зверненнями громадян до загального відділу виконкому.

3. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Сігіда С.Ю.) забезпечити недопущення порушень термінів розгляду звернень громадян та притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, винних у порушенні термінів розгляду звернень.

4. Заступникам міського голови за напрямками роботи враховувати показники роботи зі зверненнями громадян при вирішенні питання заохочення керівників підпорядкованих структурних підрозділів та комунальних підприємств.

5. Загальному відділу (Грудська О.К.):

5.1. Посилити контроль за своєчасним розглядом звернень громадян.

5.2.Забезпечити надання методичної допомоги спеціалістам, відповідальним за роботу зі зверненнями громадян у структурних підрозділах виконкому.

5.3. Здійснювати постійний моніторинг роботи із зверненнями громадян у відділах, управліннях, службах виконкому, інших установах та підприємствах міста.

6. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника загального відділу (Грудська О.К.), контроль – на керуючого справами виконкому Чуднівець А.С.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г. ГОРОШКО