Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 242
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№329-р від 08.12.2014

Про підготовку та проведення звіту міського голови перед територіальною громадою міста Новомосковська

З метою забезпечення відкритого діалогу між владою та громадою, сприяння громадському контролю за діяльністю міської влади, керуючись п.п. 14 п.4, п.6 та п.7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

 1. Призначити звіт міського голови про роботу за 2014 рік перед територіальною громадою міста Новомосковська на 14.00 годину 23 грудня 2014 року за адресою: м. Новомосковськ, вул. Радянська, 14, зала засідань міської ради, 3-й поверх.
 2. Секретарю міської ради, заступникам міського голови, керуючому справами згідно з розподілом функціональних обов’язків:
  1. До 08 грудня 2014 року надати узагальнені звіти та презентаційний матеріал (слайди) про роботу відповідних галузей протягом 2014 року. Звіти повинні містити інформацію про динаміку розвитку у порівнянні з 2013 роком, основні напрямки роботи у звітному періоді, результат роботи, аналіз проблем та перспективи розвитку.
  2. Підготувати звіти про роботу за 2014 рік.
 3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконкому (Хорішко І.В.) забезпечити інформаційний супровід звіту міського голови, а саме:
  1. Інформувати громадськість про час, місце та спосіб проведення звіту.
  2. Забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.
  3. Забезпечити оприлюднення звіту міського голови на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради та у засобах масової інформації.
  4. Забезпечити зворотній зв'язок з громадою, організувати та провести круглі столи, відкриті дебати тощо.
 4. Організаційному відділу (Мітченко О.С.) забезпечити організаційну підготовку проведення звіту міського голови перед територіальною громадою та ведення протоколу.
 5. Господарському відділу (Солодовнікова О.О.) забезпечити матеріально-технічну підготовку проведення звіту міського голови.
 6. Координацію роботи по виконанню даного розпорядження покласти на керуючого справами виконкому (Марченко І.М.), контроль залишаю за собою.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: Начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби І.В. Хорішко

Узгоджено: Керуючий справами І.М. Марченко

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк