Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 244
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№412 від 16.08.2017

Про підготовку і проведення приписки громадян 2001 року народження до призовної дільниці

Відповідно до Законів України «Про  військовий обов’язок і військову службу», «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.07.2017 № Р-335\0\3-17, з метою проведення своєчасної  і якісної приписки  громадян  2001 року народження до призовної дільниці Новомосковського військкомату в січні-березні 2018 року, виконком міської ради:

В И Р І Ш И В :

1. Приписку громадян 2001 року народження провести з 02 січня по 31 березня 2018 року в приміщенні призовної дільниці Новомосковського об’єднаного міського військового комісаріату. У разі необхідності проведення приписки громадян, яких додатково розшукано, або які  повернулися з медичного обстеження (лікування) та стосовно яких необхідно повторно розглянути питання про їх придатність до військової служби за станом здоров'я, комісії з питань приписки провести додаткові засідання в період з 1 квітня по 30 грудня 2018 року (згідно графіку міського військового комісаріату).

2. Затвердити основний та резервний склад комісії з питань приписки юнаків 2001 року народження (додаток 1).

3. Затвердити основний  та резервний склад медичної комісії з питань приписки юнаків 2001 року народження (додаток 2).

4. Затвердити позаштатну групу профвідбору (додаток 3).

5. Групі профвідбору проводити:

- початкову психологічну оцінку молоді;

- відбір кандидатів для направлення у військові-навчальні заклади  та підготовки сержантів в навчальних частинах;

- розподілення призовників по навчальним організаціям ТСОУ відповідно до їх індивідуальних можливостей;

- розподіляти призовників по групам військових спеціалістів;

- виявляти осіб з признаками нервово - психічної нестійкості.

6. З метою своєчасного і якісного проведення приписки до призовної дільниці громадян 2001 року народження  головному лікарю КЗ «Новомосковська ЦМЛ ДОР» та головному лікарю КНП «Новомосковський  міський  центр  ПМСД»:

- до 1 грудня 2017 року забезпечити медичну комісію призовної дільниці необхідним медичним інструментом, медичним та господарським майном по заявці військкомату;

- в період з 1 грудня 2017 року по 31 березня 2018 року на базі міської лікарні (по направленню військкомату) усім допризовникам провести необхідне лабораторне, рентгенологічне, стаціонарне обстеження;

- до 1 грудня 2017 року подати у військкомат списки громадян 2001 року народження, які стоять на обліку в психоневрологічних установах, медичні карти амбулаторного хворого (облікова форма МОЗУ-025) з вкладними листами до них (облікова форма МОЗУ 025/о), виписки  з історії хворого та інші медичні документи, які характеризують стан здоров’я  допризовників;

- для стаціонарного обстеження юнаків виділити 10 ліжко-місць (КЗ «Новомосковська ЦМЛ ДОР»),  закріпити  для цієї мети відповідальних лікарів;

- забезпечити повне та якісне обстеження допризовників в зазначені строки (не більше 10 днів);

- виділити у розпорядження військкомату з 01.12.17 року по 15.04.2018 року лікарів-спеціалістів та медичних працівників зі збереженням за ними місця роботи, заробітної плати та всіх надбавок і пільг згідно ст.43 п.6 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».

7. Керівникам підприємств, установ, навчальних закладів:

- забезпечити організовану явку юнаків 2001 року народження на приписку до призовної дільниці;

- підготувати особові справи згідно зразку;

- здійснювати контроль за юнаками, які знаходяться на медичному обстеженні на протязі всього періоду приписки.

8. Для забезпечення роботи комісії з питань приписки юнаків 2001 року народження зобов’язати керівників підприємств виділити згідно ст.43 п.2,6 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» технічних працівників, які володіють українською мовою, з доброю каліграфією на весь період приписки з 01.12.2017року по 15.04.2018року (додаток 4) зі збереженням за ними місця роботи, заробітної плати та всіх надбавок і пільг згідно ст.43 п.6 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»; заборонити заміну технічних працівників у період приписки.

9. Управлінню праці та соціального захисту населення надати до Новомосковського військкомату до 01.12.2017року відомості про юнаків 2001 року народження, які стоять на обліку як інваліди.

10. Начальнику Новомосковського  ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області:        

- згідно ст.38 п.3 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” проводити розшук, затримання і доставку юнаків 2001 року народження, які ухиляються від приписки до призовної дільниці військкомату;

- до 01.12.2017 року надати до військкомату списки юнаків 2001 року народження, які мають приводи до міліції та осіб, що в даний час знаходяться під слідством.

11. Управлінню освіти підготувати та своєчасно надати особові справи згідно зразка та необхідні документи на юнаків 2001 року народження, для проходження комісії по приписці в військкомат згідно графіка (додаток 5) до ОМВК.

12. Рекомендувати  керівникам  органів реєстрації міської ради, що здійснюють реєстрацію місця проживання особи на території адміністративно-територіальної одиниці;  житлово-експлуатаційних організацій, асоціацій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, підприємств та інших організацій або установ, які здійснюють експлуатацію будинків, незалежно від підпорядкування і форми власності, домовласників, органів місцевого самоврядування, на які покладено ведення первинного обліку призовників, підрозділів по роботі з кадрами підприємств, установ, організацій незалежно від підпорядкування і форми власності та навчальних закладів у термін до       01 грудня 2017 року подати до військових комісаріатів списки громадян, які знаходяться на обліку та підлягають приписці до призовної дільниці у січні – березні 2018 року.

13. Відділу реєстрації та обліку громадян  відповідно ст.38 п.9 Закону України “Про  військовий обов’язок і військову службу”, оповіщати юнаків 2001 року народження про їх виклик до військового комісаріату, згідно наданого списку.

14. Військовому комісару систематично інформувати виконком міської ради про хід приписки юнаків 2001 року народження та виконання комплексних заходів по забезпеченню якості і підготовки до військової служби.

Підсумкову доповідь про результати приписки надати до 15.04.2018 року.

15. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на військового комісара Новомосковського ОМВК, контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально – культурної сфери.                         

 

В. О. міського  голови

секретар міської ради                                                             С.Г. Горошко