Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 659
Джерело інформації: 
Військовий комісаріат Новомосковсько – Магдалинівського ОМВК
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№399 від 26.08.2015

Про підготовку і проведення приписки громадян 1999 року народження до призовної дільниці

Відповідно до Законів України “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.07.2015 № Р-392\0\3-15, з метою проведення своєчасної і якісної приписки громадян 1999 р. н. до призовної дільниці Новомосковсько-Магдалинівського військкомату в січні-березні 2016 р, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Приписку громадян 1999 року народження провести з 04 січня 2016 року по 31 березня 2016 року. Громадян, які були виявлені після завершення приписки – в період квітня – грудня 2016 р. у приміщенні призовної дільниці Новомосковсько - Магдалинівського військкомату.
 2. Затвердити основний склад комісії з питань приписки (додаток 1)
 3. Залучити основний склад медичної комісії з питань приписки юнаків 1999 р. н. (додаток 2)
 4. Затвердити позаштатну групу профвідбору (додаток 3).
 5. Групі профвідбору проводити:
  • початкову психологічну оцінку молоді;
  • відбір кандидатів для направлення у військові-навчальні заклади та підготовки сержантів в навчальних частинах;
  • розподілення призовників по навчальним організаціям ТСОУ відповідно до їх індивідуальних можливостей;
  • розподіляти призовників по групам військових спеціалістів;
  • виявляти осіб з признаками нервово - психічної нестійкості.
 6. З метою своєчасного і якісного проведення приписки до призовної дільниці громадян 1999 року народження головному лікарю КЗ "Новомосковська ЦМЛ"ДОР" Письменному Ю.В. та головному лікарю КНП "НМ ЦПМСД" Гінкоті Л.В.:
  • до 1 грудня 2015 року забезпечити медичну комісію призовної дільниці необхідним медичним інструментом, медичним та господарським майном по заявці військкомату;
  • в період з 1 грудня 2015 року по 31 березня 2016 року на базі міської лікарні (по направленню військкомату) усім допризовникам провести необхідне лабораторне, рентгенологічне, стаціонарне обстеження;
  • до 1 грудня 2015 року подати у військкомат списки громадян 1999 р.н, які стоять на обліку в психоневрологічних установах, медичні карти амбулаторного хворого (ф-25у) з вкладними листами на юнака(ф-21-1-у), виписки з історії хворого та інші медичні документи, які характеризують стан здоров’я допризовників;
  • для стаціонарного обстеження юнаків виділити 20 ліжко-місць (КЗ "Новомосковська ЦМЛ"ДОР"), закріпити для цієї мети відповідальних лікарів;
  • забезпечити повне, якісне обстеження допризовників в зазначені строки (не більше 10 днів);
  • виділити у розпорядження військкомату з 01.12.15р. по 15.04.2016 р.: старшого лікаря, медичну сестру і секретаря медичної комісії (зі збереженням за ними місця роботи, заробітної плати та всіх надбавок і пільг згідно ст.43 п.6 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу").
 7. Керівникам підприємств, установ, навчальних закладів:
  • забезпечити організовану явку юнаків 1999 р.н. на приписку до призовної дільниці;
  • підготувати особові справи згідно зразку;
  • здійснювати контроль за юнаками, які знаходяться на медичному обстеженні на протязі всього періоду приписки.
 8. Згідно ст.43 п.2,6 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ” для забезпечення роботи комісії з питань приписки юнаків 1999 р.н. зобов’язати керівників підприємств виділити технічних працівників, які володіють українською мовою, з доброю каліграфією на весь період приписки з 01.12.2015р. по 15.04.2016р. (додаток 4) зі збереженням за ними заробітної плати (враховуючи всі надбавки та пільги); заборонити зміну технічних працівників у період приписки.
 9. Управлінню праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.) надати до Новомосковсько-Магдалинівського військкомату до 01.12.2015р. відомості про юнаків 1999 р. н., які стоять на обліку як інваліди.
 10. Начальнику Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області з обслуговування м. Новомосковськ та Новомосковського району підполковнику міліції Очеретяному М.А.:
  • згідно ст.38 п.3 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” проводити розшук, затримання і доставку юнаків 1999 р. н., які ухиляються від приписки до призовної дільниці військкомату;
  • до 01.12.2015 року надати в військкомат списки юнаків 1999 р.н., які мають приводи до міліції та осіб, що в даний час знаходяться під слідством.
 11. Управлінню освіти (Падашуля Н.І.) підготувати та своєчасно представити особові справи згідно зразка та необхідні документи на юнаків 1999 р.н., для проходження комісії по приписці в військкомат згідно графіка (додаток 5) до ОМВК.
 12. Новомосковському міськрайонному центру зайнятості (Кадевич С.Г) передбачити направлення працівників на громадські роботи до військкомату на період приписки у січні – березні 2016 р.
 13. ТОВ КК "КомЕнерго - Новомосковськ", відповідно ст.38 п.9 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, оповіщати юнаків 1999 р.н. про їх виклик до військового комісаріату, згідно наданого списку.
 14. Для оповіщення, розшуку та доставки юнаків 1999 р. н. до призовного пункту начальнику Новомосковської автошколи ТСОУ в період з 04.01.2016 до 31.03.2016 р. виділяти легковий автомобіль, забезпечивши його пальним (згідно заявки ОМВК).
 15. Приписку громадян 1999 року народження провести з 04 січня по 31 березня 2016 року в приміщенні призовної дільниці Новомосковсько -Магдалинівського ОМВК. У разі необхідності проведення приписки громадян, яких додатково розшукано, або які повернулися з медичного обстеження (лікування) та стосовно яких необхідно повторно розглянути питання про їх придатність до військової служби за станом здоров'я, комісії з питань приписки провести додаткові засідання в період з 1 квітня по 30 грудня 2016 року (згідно графіку районного військового комісаріату).
 16. Військовому комісару полковнику Котелевець О.В. систематично інформувати виконком міської ради про хід приписки юнаків 1999 р. н. та виконання комплексних заходів по забезпеченню якості і підготовки до військової служби.
  Підсумкову доповідь про результати приписки надати до 15.04.2016 року.
 17. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на військового комісара Новомосковсько-Магдалинівського ОМВК полковника Котелевець О.В., контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально – культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: військовий комісар

Новомосковсько – Магдалинівського ОМВК О.В.Котелевець

Узгоджено: Керуючий справами виконкому І.М.Марченко

заступника міського голови І.С. Калюжна

в.о.начальника юридичного управління Д.О.Устименко