Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 014
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№195-р від 04.07.2014

Про перенос чергової ХLV сесії Новомосковської міської ради VІ скликання

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, частин 4 та 9 статті 46 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» 

вважаю за доцільне:

  1. У зв’язку з тим, що для участі у роботі ХLV чергової сесії Новомосковської  міської  ради  (VІ скликання) 04 липня 2014 року не з’явилась та не зареєструвалась необхідна кількість депутатів міської ради, відповідно до Регламенту Новомосковської міської ради VІ скликання, статей 44 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  перенести проведення чергової ХLV сесії  Новомосковської  міської  ради  (VІ скликання).
  2. Скликати  чергову ХLV сесію Новомосковської  міської  ради  (VІ скликання) 09 липня 2014 року о 09.00 годині в залі засідань будинку  міської  ради  (вул. Радянська, 14) з порядком денним, затвердженим розпорядженням Новомосковського міського голови № 149-р від 21 травня 2014 року «Про скликання чергової  ХLV сесії Новомосковської міської ради   VІ   скликання».
  3. Запросити на сесію депутатів, керівників установ, підприємств, організацій, політичних партій, громадських організацій, представників засобів масової інформації міста.
  4. Контроль за виконанням розпорядження  залишаю за собою.

 

Міський голова С. А. Мороз    

Узгоджено: в. о. начальника юридичного управління О. В. Мартинюк