Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 086
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХVІ сесія VII скликання

№726 від 28.09.2018

Про передачу швейних машинок від управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради до управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради

З метою ефективного використання матеріальних цінностей, що знаходяться на балансі управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради, враховуючи клопотання начальника управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради, керуючись ст. 25, 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Зняти з балансу управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради дві швейні машинки та передати їх на баланс управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

2. Доручити начальнику управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Тихонова О.С.) створити комісію для прийому-передачі зазначених матеріальних цінностей.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери (Іванов О.О.), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XVI сесії                                      К.М.Морозов