Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 091
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХVІ сесія VII скликання

№731 від 28.09.2018

Про передачу нерухомого майна з балансу управління освіти на баланс управління житлово-комунального господарства

З метою забезпечення ефективного функціонування комунального закладу Гімназії № 3-загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів, у зв’язку з тим, що приміщення Гімназії № 3 на даний час не використовується за призначенням, оскільки бібліотека та учбові класи, що знаходилась у даному приміщені переміщені в інші будівлі, керуючись ст. 140 Господарського кодексу України, п.31 ч. 1 ст. 26 та ч. 1, 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Зняти з балансу управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради та передати на баланс управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради будівлі, загальною площею 180,10 кв.м., розташовані за адресою: вул. Гетьманська, 175, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область, 51200.

2. Доручити начальнику управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Тихонова О.С.) створити комісію для прийому-передачі зазначеного майна.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери (Іванов О.О.), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні XVI сесії                                      К.М.Морозов