Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 881
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХІ сесія VII скликання

№1043 від 18.10.2019

Про передачу легкового автомобіля управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради

Розглянувши звернення директора КП «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради від 16.10.2019р. № 966 про необхідність передачі в оперативне управління легкового автомобіля, керуючись п.1 ст.137 Господарського кодексу України  та статтями 26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Виконавчому комітету Новомосковської міської ради  передати на баланс управлінню ЖКГ та КБ  Новомосковської  міської  ради  легковий автомобіль OPEL VEСTRA,  державний   номер 89000 АН, 1995 року випуску, балансовою вартістю 17277 гривень в комплектації згідно додатку.
  2. Начальнику господарського відділу виконавчого комітету  Новомосковської   міської ради (Солодовнікова О.О.) зняти з обліку в ТСЦ  № 1246  РСЦ  МВС України  в  Дніпропетровській  області легковий автомобіль та провести  відповідні  записи в бухгалтерських регістрах обліку згідно чинного законодавства(Терханова Л.Г.).
  3. Управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради прийняти на баланс в оперативне управління, зареєструвати в ТСЦ № 1246 РСЦ  МВС України в Дніпропетровській області  легковий автомобіль та провести відповідні записи в бухгалтерських регістрах обліку згідно чинного законодавства.
  4. Надати згоду управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради на передачу в оренду комунальному підприємству «Новомосковськтеплоенерго» легковий автомобіль OPEL VEСTRA, державний номер 89000 АН, 1995 року випуску.
  5. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, в.о. керуючого справами виконкому (Алєксєйченко С.В.), контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста (Фрейдін О.В.)

 

Міський Голова                                                                    В.І. ЛІТВІЩЕНКО