Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 143
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№176 від 27.04.2016

Про передачу будинку № 33А по вул.Сучкова в управління і утримання ОСББ «ДЕБЮТ ПО ВУЛ. СУЧКОВА 33 «А»

         Згідно ч.18, ст.6 Закону України «Про створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» № 2866-ІІІ від 29.10.2001р. в редакції від 01.07.2015р., постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2002р., №1521 Про реалізацію Закону України «Про створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», протоколу № 2 від 08.04.2016р. загальних зборів ОСББ  «ДЕБЮТ ПО ВУЛ. СУЧКОВА 33 «А», а також відповідно до п.2 частини б ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

       1.Створити комісію для передачі житлового будинку №33А по вул.Сучкова з балансу управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради в управління і утримання юридичній особі ОСББ  «ДЕБЮТ ПО ВУЛ. СУЧКОВА 33 «А»

у наступному складі.

 Голова комісії:

- голова правління ОСББ  «ДЕБЮТ ПО ВУЛ. СУЧКОВА 33 «А» В.Ф.Путченко;

Члени комісії:

- член ОСББ «ДЕБЮТ ПО ВУЛ. СУЧКОВА 33 «А»,

  власник кв. № 32 О.І.Куліш;

- член ОСББ «ДЕБЮТ ПО ВУЛ. СУЧКОВА 33 «А»,

  власник кв. № 23 Т.С.Гронська;

- начальник управління ЖКГ та КБ   С.Д.Устименко;

- головний бухгалтер управління ЖКГ та КБ Л.О.Пищева;

- директор «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» В.Й.Тарасюк;

            2.Затвердити акт прийому-передачі будинку №33А по вул.Сучкова.

             3. Начальнику управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва    Новомосковської  міської ради (С.Д.Устименко) зняти з балансу і передати   в управління і утримання юридичній особі ОСББ  «ДЕБЮТ ПО ВУЛ. СУЧКОВА 33 «А» будинок № 33А  по вул.Сучкова,  провести  відповідні  записи  в бухгалтерських регістрах обліку згідно чинного  законодавства.

            4.Директору «КК «КомЕнерго-Новомосковськ»  (В.Й.Тарасюк) передати примірник технічної документації на будинок №33А по вул. Сучкова та припинити нарахування тарифу з утримання будинку, споруд та прибудинкової території з дня прийняття рішення.

            5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського   голови з питань народно-господарського комплексу міста Ю.В.Карачевцева

   

     В.о.міського голови                                                                       С.Г.Горошко