Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 306
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№362 від 22.06.2016

Про передачу будинку № 16 по вул.Велика Ковалівка в управління і утримання ОСББ «Барвінок»»

Згідно ч.3, ст.4, ч.18, ст.6 Закону України «Про створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» № 2866-ІІІ від 29.10.2001р. в редакції від 01.07.2015р., постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2002р., №1521 Про реалізацію Закону України «Про створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, порядку передачі житлового комплексу, або його частини з балансу на баланс», протоколу №2  від 05.05. 2016р. загальних зборів ОСББ «Барвінок», а також відповідно до п.2 частини б ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Створити комісію для передачі житлового будинку №16 по вул.Велика Ковалівка з балансу управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради в управління і утримання юридичній особі ОСББ «Барвінок» у наступному складі.

 Голова комісії:

-голова ОСББ «Барвінок» С.М.Терещенко;

Члени комісії:

- член правління ОСББ «Барвінок» Л.В.Білоус  ;

- член правління ОСББ «Барвінок» А.П.Балаба ;

- начальник управління ЖКГ та КБ   С.Д.Устименко;

- головний бухгалтер управління ЖКГ та КБ Л.О.Пищева;

- директор «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» В.Й.Тарасюк;

2.Затвердити акт прийому-передачі будинку №16 по вул. Велика Ковалівка.

3. Начальнику управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва    Новомосковської  міської ради (С.Д.Устименко) зняти з балансу і передати   в управління і утримання юридичній особі ОСББ «Барвінок» 

будинок № 16  по вул. Велика Ковалівка,  провести  відповідні  записи  в бухгалтерських регістрах обліку згідно чинного  законодавства.

4.Директору «КК» КомЕнерго-Новомосковськ»  (В.Й.Тарасюк) передати примірник технічної документації на будинок №16 по вул. Велика Ковалівка та припинити нарахування тарифу з утримання будинку, споруд та прибудинкової території з дня підписання акту прийома-передачі будинку.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського   голови з питань народно-господарського комплексу міста  Ю.В.Карачевцева.

   

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                                        С.Г.Горошко