Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 305
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№361 від 22.06.2016

Про передачу будинку № 1 по вул.Леваневського в управління і утримання ОСББ «Дружна оселя»»

Згідно ч.3, ст.4, ч.18, ст.6 Закону України «Про створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» № 2866-ІІІ від 29.10.2001р. в редакції від 01.07.2015р., постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2002р., №1521 Про реалізацію Закону України «Про створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, порядку передачі житлового комплексу, або його частини з балансу на баланс», протоколу  від 31.05. 2016р. загальних зборів ОСББ «Дружна оселя», а також відповідно до п.2 частини б ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Створити комісію для передачі житлового будинку №1 по вул. Леваневського з балансу управління ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради в управління і утримання юридичній особі ОСББ «Дружна оселя» у наступному складі.

 Голова комісії:

-голова ОСББ «Дружна оселя» М.О.Жуков;

Члени комісії:

- член правління ОСББ «Дружна оселя» О.І.Гаркавенко ;

- член правління ОСББ «Дружна оселя» Л.С.Черняк;

- начальник управління ЖКГ та КБ   С.Д.Устименко;

- головний бухгалтер управління ЖКГ та КБ Л.О.Пищева;

- директор «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» В.Й.Тарасюк;

2.Затвердити акт прийому-передачі будинку №1 по вул. Леваневського.

3. Начальнику управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва    Новомосковської  міської ради (С.Д.Устименко) зняти з балансу і передати   в управління і утримання юридичній особі ОСББ «Дружна оселя» 

будинок № 1  по вул. Леваневського,  провести  відповідні  записи  в бухгалтерських регістрах обліку згідно чинного  законодавства.

4.Директору «КК» КомЕнерго-Новомосковськ»  (В.Й.Тарасюк) передати примірник технічної документації на будинок №1 по вул.Леваневського та припинити нарахування тарифу з утримання будинку, споруд та прибудинкової території з дня підписання акту прийома-передачі будинку.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Ю.В.Карачевцева.

   

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                                        С.Г.Горошко