Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 220
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХIV сесія VII скликання

№1161 від 30.01.2020

Про передачу автомобіля ГАЗ 2413 на баланс Новомосковського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Відповідно до листів НМЦ ФЗН «Спорт для всіх» №141 від 06.12.2019р. та КНП «Новомосоковська ЦМЛ» НМР» №03/2 від 08.01.2020р., для забезпечення діяльності НМЦ ФЗН «Спорт для всіх», керуючись ст. 137 Господарського кодексу України, ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Комунальному некомерційному підприємству «Новомосковська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради», у місячний термін з дня прийняття цього рішення, передати на баланс Новомосковського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» автомобіль ГАЗ 2413, державний номер АЕ8126АО, 1991 року випуску, в комплектації згідно з додатком згідно акту приймання-передачі.

2. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Новомосоквська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради» Сіренко Н.Г. зняти з обліку в ТСЦ № 1246 РСЦ МВС України в Дніпропетровській області легковий автомобіль та провести відповідні записи в бухгалтерських регістрах обліку згідно чинного законодавства.

3. Директору Новомосковського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Жадану І.О. прийняти на баланс в оперативне управління, зареєструвати в ТСЦ № 1246 РСЦ МВС України в Дніпропетровській області легковий автомобіль та провести відповідні записи в бухгалтерських регістрах обліку згідно чинного законодавства.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на   заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

 

Міський Голова                                                                          В.І. ЛІТВІЩЕНКО