Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 494
Джерело інформації: 
Управління освіти
Галузь: 
оздоровлення дітей
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№204 від 22.04.2015

Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2015 року

На виконання Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, розпорядження голови облдержадміністрації від 19.02.2015 р. № Р – 71/ 0 / 3 - 15 „Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року”, рішення міської ради від 21.12.2010р. № 49 „Про затвердження комплексної Програми розвитку освіти міста на 2011 – 2015 роки” та з метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей у літній період 2015 р., створення належних умов для культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, якісного медичного обслуговування і харчування, а також стимулювання діяльності таборів з денним перебуванням, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити мережу та установити тривалість змін в таборах відпочинку з денним перебуванням закладів освіти терміном 14 робочих днів згідно з додатком.
 2. Начальнику управління освіти Падашулі Н.І., директорам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити:
  • оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки за бюджетні кошти, ведення обліку згідно чинного законодавства та не допускати подвійного оздоровлення дітей за бюджетні кошти на протязі фінансового року;
  • повноцінне харчування дітей в таборах відпочинку з денним перебуванням.
 3. Видатки на харчування дітей в таборах відпочинку з денним перебуванням закладів освіти затвердити в сумі 10,00 грн. на дитину в день, в таборі „Милосердя” для дітей інтернатного відділення ЗОШ № 7 - 20,00 грн. на дитину.
 4. Комітету у справах сім'ї та молоді (Коренєва М.О.), управлінню освіти (Падашуля Н.І.), управлінню культури та туризму (Шаликін В.П.), комітету з фізичної культури та спорту (Шевцова Т.Г.), службі у справах дітей (Кравченко І.А.), центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Роздайбіда І.А.), здійснювати заходи, направлені на організований відпочинок дітей та підлітків, учнівської молоді в таборах відпочинку з денним перебуванням в закладах освіти, дитячо – юнацьких клубах за місцем проживання.
 5. Управлінню праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.) забезпечити оздоровлення дітей, що постраждали від аварії на ЧАЕС в санаторіях України.
 6. Новомосковському районному управлінню головного управління держсанепідслужби у Дніпропетровській обл. (Плачков С.Ф.) встановити контроль за роботою та санітарно-гігієнічним станом таборів відпочинку з денним перебуванням в закладах освіти міста.
 7. Головному лікарю КНП „Новомосковський МЦ ПМСД” (Гінкота Л.В.):
  • організувати медичне обслуговування дітей в таборах відпочинку з денним перебуванням;
  • закріпити за таборами необхідну кількість медпрацівників;
  • вирішити питання безкоштовного проходження медкомісії працівниками таборів.
 8. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на комітет у справах сім'ї та молоді (Коренєва М.О.) та управління освіти (Падашуля Н.І.), контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: Начальник комітету у справах сім’ї та молоді М.О.Коренєва

Узгоджено: Керуючий справами виконкому І.М. Марченко

Заступник міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери І.С. Калюжна

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк