Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 937
Джерело інформації: 
Загальний Відділ
Галузь: 
Торгівля
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№765 від 23.12.2015

Про організацію універсального постійно діючого ярмарку з продажу овочевих культур та інших соціально значущих товарів на пл. Перемоги у м. Новомосковську

На виконання Постанови Кабінету міністрів України від 22.08.2007 р.  №1065   щодо виставково-ярмаркової діяльності, що спрямована для створення сприятливих умов  конкурентоспроможної продукції та послуг, вітчизняного виробництва, розвитку та активізації виробничої кооперації, для задоволення потреб населення якісною сільськогосподарською продукцією та продуктами її переробки, плодоовочевою продукцією, іншими продуктами харчування вітчизняних виробників та другими соціально значущими товарами, враховуючи звернення фізичних осіб та суб’єктів господарювання, з метою організації місцевих ярмарків, сприянню розвитку всіх форм створення торгівлі, керуючись п.8 ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Організувати універсальний постійно діючий ярмарок з продажу       овочевих культур та інших соціально значущих товарів для торгівлі фізичними особами та суб`єктами господарської діяльності всіх форм власності на пл. Перемоги.  
 2. Розпорядником універсального ярмарку визначити МКП «Новомосковськміськтранс» (О.М.Сербіненко).
 3. Затвердити місце розташування ярмаркових місць згідно додатка.
 4. Доручити МКП «Новомосковськміськтранс»:
  • провести облаштування території для проведення ярмаркових заходів;
  • забезпечити прибирання, вивіз побутових відходів та утримання території ярмарку у відповідності з санітарними нормами.
  • укласти договори на надання ярмаркових послуг з учасниками ярмарку.
 5. Зобов`язати фізичних осіб та суб`єктів господарювання здійснювати торгівлю продовольчими та іншими соціально значущими товарами, не перешкоджаючи руху транспорту та пішоходів.
 6. Попередити про відповідальність за порушення правил торгівлі, громадського правопорядку, санітарного законодавства учасників ярмарку (О.М.Сербіненко).
 7. Міському відділу поліції України в Дніпропетровській області (В.С.Рибак) взяти на постійний контроль дотримання громадського правопорядку в місцях проведення ярмарку.
 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань з питань народно - господарського комплексу міста (Ю.В.Карачевцев).

 

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                                 С.Г. Горошко

 

Підготував:

 

директор

МКП «Новомосковськміськтранс»                                           О.М. Сербіненко

 

Узгоджено:

 

керуючий справами виконкому                                                А.С.Чуднівець

 

перший заступник міського голови                                          Ю.В. Карачевцев

 

в.о. начальника юридичного управління                                   Д.О.Устименко