Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 274
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№697/0/6-18 від 14.12.2018

Про організацію та проведення громадських робіт у 2019 році

З метою стимулювання мотивації праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб, для вирішення питань, які відповідають потребам територіальної громади та сприяють її економічному і соціальному розвитку, керуючись ст.31 Закону України «Про зайнятість населення» зі змінами, постановою Кабінету Міністрів України № 106 від 28.02.2015 р. «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» зі змінами, п.7, 8 Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 зі змінами,  ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік видів громадських робіт, які мають економічну, соціальну користь і відповідають потребам громади (додаток №1).

2. Затвердити перелік роботодавців, за участю яких планується організація таких робіт у 2019 році (додаток № 2).

3. Управлінню праці та соціального захисту населення м.Новомосковська укласти договір про організацію громадських робіт і фінансування їх організації з Новомосковським міськрайонним центром зайнятості та створити для цього спеціальні тимчасові робочі місця не пізніше ніж за два дні до початку робіт.

4. Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні протягом 2019 року, здійснювати за рахунок коштів місцевого бюджету та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

5. Рекомендувати Новомосковському міськрайонному центру зайнятості (Кадевич С.Г.) сприяти залученню безробітних громадян, у тому числі внутрішьопереміщених осіб, які перебувають на обліку в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості, до участі в громадських роботах.

6. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.)

7. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Морозова К.М.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО