Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 446
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№709 від 21.12.2017

Про організацію роботи з розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «План зонування території міста Новомосковськ»

У відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 р., керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Визначити начальника відділу містобудування та архітектури, головного архітектора  (Майстренко І.В.)  відповідальною особою  з розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «План зонування території міста Новомосковськ».

2.     Начальникам відділу земельних відносин та юридичного управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради сприяти у розгляді пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «План зонування території міста Новомосковськ».

3.     Відповідальній особі в термін до 09.01.2018 року підготувати  узагальнену інформацію за підсумками розгляду пропозицій громадськості.

 

      

 

 

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                              С.Г. Горошко