Облікова картка
Номер облікової картки: 
0
Вид: 
Розпорядження

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№133-р від 24.04.2013

Про організацію роботи з протидії продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років

З метою посилення заходів щодо активізації роботи, спрямованої на попередження вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, враховуючи звернення Новомосковського міжрайонного прокурора від 15.04.2013 року, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

вважаю за доцільне:

  1. Заступнику міського голови з питань економіки, ринкових реформ та підприємництва Воскобойнику О.М. провести роботу з підприємцями міста щодо недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, особам які не досягли 18 років.
  2. Заступнику міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Калюжній І.С. організувати проведення просвітницьких заходів у навчальних закладах міста, спрямованих на популяризацію здорового способу життя, попередження вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів серед дітей та молоді.
  3. Керуючому справами міськвиконкому Марченко І.М. розглянути можливість організації при виконкомі «гарячої лінії», для оперативного реагування на скарги та звернення громадян, зокрема і з питань інформування про факти продажу алкогольних та тютюнових виробів, особам що не досягли 18 річного віку, для термінового реагування органами державного контролю та правоохоронними органами.
  4. Рекомендувати начальнику Новомосковського МВ УМВС у Дніпропетровській області Гавриленку М.І. та начальнику Новомосковської ОДПІ
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника Новомосковського міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував начальник організаційного відділу К.М. Морозов

Узгоджено в.о.начальника юруправління О.В.Мартинюк