Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 531
Джерело інформації: 
Керуючий справами міськвиконкому
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№127-р від 14.05.2015

Про організацію проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

З метою забезпечення належного виконання Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р «Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади»», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

 1. Визначити відділ кадрової роботи виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Мороз Т.М.) та керуючого справами виконкому (Марченко І.М.) відповідальними за організацію та проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».
 2. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р «Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади»», визначити термін проведення перевірки з 01.06.2015 року по 31.12.2016 року.
 3. Відділу кадрової роботи виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Мороз Т.М.) забезпечити:
  1. Отримання власноруч написаних заяв від осіб, які підлягають перевірці, про те, що до них не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 1 або про те, що до них застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 2.
  2. Підготовку та подання необхідних запитів органам, що проводять перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» (додаток 3).
  3. Підготовку та подання до Мін’юсту повідомлення про початок проходження перевірки особою (додаток 4).
  4. Підготовку та подання міському голові, довідки про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» (додаток 5).
  5. Зберігання довідок про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».
 4. Керуючому справами виконкому (Марченко І.М.) привести у відповідність до Закону України «Про очищення влади» посадову інструкцію начальника відділу кадрової роботи.
 5. Керівникам самостійних структурних підрозділів виконавчого комітету та Новомосковської міської ради, а саме: заступнику міського голови-начальнику фінансового управління Даковій Т.Д., начальнику управління праці та соціального захисту населення Горбач Г.М., начальнику управління освіти Падашулі Н.І., начальнику управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Устименко С.Д., начальнику управління культури та туризму Шаликіну В.П. забезпечити виконання норм Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».
 6. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.
 7. Загальному відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Грудська О.К.) забезпечити ознайомлення з цим розпорядженням керівників структурних підрозділів виконавчого комітету та Новомосковської міської ради.
 8. Координацію роботи по виконанню даного розпорядження покласти на керуючого справами виконкому (Марченко І.М.), контроль залишаю за собою.

 

Міський голова С.А.Мороз

Узгоджено: начальник юридичного управління О.В.Мартинюк