Облікова картка
Номер облікової картки: 
274
Джерело інформації: 
Загальний Відділ
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№5-р від 08.01.2013

Про організацію прийому громадян у виконавчому комітеті Новомосковської міської ради

Керуючись Конституцією України, статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про звернення громадян», на виконання вимог Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», враховуючи необхідність об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян відповідно до вимог чинного законодавства України,

вважаю за необхідне:

  1. Встановити дні прийому громадян міським головою – перший понеділок та третій четвер місяця в приміщенні виконкому (мала зала, 1-й поверх).
  2. Встановити єдиний прийомний день для всіх керівників відділів, управлінь виконкому та комунальних підприємств міста – перший понеділок місяця.
  3. Затвердити графік особистого прийому громадян заступниками міського голови (додаток 1).
  4. Загальному відділу (Грудська О.К.) забезпечити створення необхідних організаційних умов для проведення особистого прийому громадян в приміщенні виконкому (мала зала, 1-й поверх).
  5. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.) забезпечити оприлюднення в засобах масової інформації та розміщення на веб-сайті Новомосковської міської ради графіка особистого прийому громадян посадовими особами виконавчого комітету Новомосковської міської ради.
  6. Розпорядження міського голови від 03.01.2012 року № 1-р «Про організацію прийому громадян у 2012 році» вважати таким, що втратило чинність.
  7. Координацію роботи з виконання даного розпорядження покласти на начальника загального відділу Грудську О.К., контроль - на керуючого справами виконкому Марченко І.М.

 

В.о. міського голови О.П. Козлов

Підготував: начальник загального відділу  О.К. Грудська

Узгоджено: керуючий справами виконкому  І.М. Марченко         

в.о. начальника юридичного управління  О.В.Мартинюк