Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 540
Джерело інформації: 
Управління з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери
Галузь: 
зайнятість наседення
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№230 від 27.05.2015

Про організацію оплачувальних громадських робіт у 2015 році

З метою стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб, для вирішення питань, які відповідають потребам територіальної громади та сприяють її економічному і соціальному розвитку, керуючись ст..31 Закону України «Про зайнятість населення», постановою Кабінету Міністрів України № 106 від 28.02.2015 р. «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», п.7,8 Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175, ст..34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити перелік видів громадських робіт, які мають економічну, соціальну користь і відповідають потребам громади (Додаток 1).
  2. Затвердити перелік роботодавців, за участю яких планується організація таких робіт у 2015 році (Додаток 2).
  3. Управлінню праці та соціального захисту населення м.Новомосковська, не пізніше ніж за два дні до дня початку робіт, укласти договір про організацію громадських робіт і фінансування їх організації з Новомосковським міськрайонним центром зайнятості та створити для цього спеціальні тимчасові робочі місця.
  4. Фінансування громадських робіт проводити пропорційно рівними частинами за рахунок коштів міського бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
  5. Рекоменувати Новомосковському міськрайонному центру зайнятості (Кадевич С.Г.) сприяти залученню безробітних громадян, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості, до участі у громадських роботах.
  6. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення м. Новомосковська (Горбач Г.М.).
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготувала: Начальник управління праці та соціального захисту населення Г.М.Горбач

Узгоджено: Керуючий справами І.М.Марченко

Заступник міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери І.С.Калюжна

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк