Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 762
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

VII сесія VII скликання

№294 від 21.12.2016

Про організацію надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення на території м. Новомосковська

Враховуючи проблему гігантського споживання газу – неефективну та зношену радянську систему центрального опалення багатоквартирних будинків в м. Новомосковську,заборгованість КП «Новомосковськтеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ та загрозу відключення від його постачання, переваги індивідуального опалення, розглянувши численні звернення жителів міста щодо встановлення індивідуального опалення,керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення,постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення,постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. За умови відсутності заборгованості за послуги теплопостачання дозволити відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води з ініціативи споживачів,відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630.

2. Для реалізації права споживачів на відмову від  отримання послуг централізованого опалення та постачання гарячої води доручити виконавчому комітету Новомосковської міської ради:

2.1. Створити міжвідомчу комісію для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж та затвердити її персональний склад.

2.2. Затвердити Положення про  міжвідомчу комісію для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж.

3.  Рішення Новомосковської міської ради від 02.09.2010 р. № 1005 «Про відміну рішення № 603 від 25.07.2010р.» вважати таким, що втратило чинність.

4. Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.04.2010 р. № 256 «Про заборону відключення від мережі централізованого опалення у квартирах багатоквартирних будинків з ініціативи споживача» вважати таким, що втратило чинність.

5. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконавчого комітету Новомосковської міської ради довести дане рішення до відома мешканців м. Новомосковська шляхом оприлюднення в ЗМІ.

6. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно - господарського комплексу міста (Карачевцев Ю.В.), контроль – на постійну депутатську комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем (Лєбєдєв Р.Г.).

 

Секретар міської ради                                                             С.Г. Горошко