Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 845
Джерело інформації: 
Загальний Відділ
Галузь: 
управління праці та соціального захисту населення
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№633 від 25.11.2015

Про організацію громадських робіт за видом „Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією”

З метою надання додаткової соціальної підтримки і забезпечення соціальної зайнятості зареєстрованих безробітних осіб, керуючись ст..31  Закону України „Про зайнятість населення”, постановою  Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 „Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру” (зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України № 106 від 28.02.2015 року „Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”,  ст..34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”   виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Організувати за згодою із Новомосковським міськрайоним центром зайнятості  громадські роботи за видом „Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією”.

 

2. Організувати в управлінні праці та соціального захисту населення  м.Новомосковська проведення оплачуваних громадських робіт, що відповідають потребі управління у залученні безробітних осіб.

 

3. Визначити управління праці та  соціального захисту населення м.Новомосковська ( Горбач Г.М.)  роботодавцем та розпорядником коштів, яким виконується організація вищевказаних робіт.

 

4. Фінансування організації громадських робіт, до яких залучатимуться  зареєстровані безробітні, здійснювати  за рахунок коштів Фонду соціального страхування на випадок безробіття.

 

5. Управлінню праці та соціального захисту населення м.Новомосковська:

 

1) укласти договір з Новомосковським міськрайонним центром зайнятості про організацію  громадських робіт з метою залучення до оплачуваних робіт зареєстрованих безробітних та строкові  трудові договори з особами, які  прийматимуть  участь в громадських роботах;

 

2) щомісяця доводити до відома Новомосковського міськрайонного центру зайнятості інформацію про прийняття рішень та обсяги коштів, необхідних для організації та фінансування громадських робіт.

 

6. Координацію роботи щодо виконання данного рішення покласти на управління  праці та соціального захисту населення   м.Новомосковська (Горбач Г.М.)

 

7. Контроль за  виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

 

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                С.Г.Горошко                                                                                                                                                                 

Підготував:

 

Начальник управління праці

та соціального захисту населення                                              Г.М. Горбач

 

Узгоджено:

 

Керуючий справами                                                                   А.С.Чуднівець

 

Заступник міського голови з питань

соціального захисту населення та

розвитку соціально-культурної сфери                                       В.М.Ляшок

 

В.о. начальника юридичного управління                                  Д.О.Устименко