Облікова картка
Номер облікової картки: 
824
Джерело інформації: 
Управління освіти
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№28 від 22.01.2014

Про організацію громадського харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у 2014р.
Керуючись законами України «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про загальну середню освіту», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постановами Кабінету Міністрів України від 22.11.2004р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», від 02.02.2011р. за № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 року № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах»,п.1 ст. 27, п.6  ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і з метою забезпечення якісного та безпечного харчування за батьківські кошти, виконавчий комітет Новомосковської міської ради
 
ВИРІШИВ:
  1. Управлінню освіти (Падашуля Н.І.), керівникам загальноосвітніх навчальних закладів організувати гаряче харчування учнів 5-11 класів, які харчуються за батьківські кошти.
  2. З урахуванням раціонального харчування та дотримання санітарно-гігієнічних вимог визначити вартість одноразового харчування на одного учня не більше 8 грн. 50 коп. (вісім  гривень п’ятдесят коп.). з 14.01.2014р. по 31.12.2014р.
  3. Управлінню освіти, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:
3.1.Надати підприємствам, які стали переможцями за результатами конкурсних торгів та укладених договорів, що забезпечують харчування учнів, приміщення шкільних їдалень і харчоблоків для організації гарячого харчування учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів. 
3.2.Забезпечити виконання заходів по економії води, газу та електроенергії і входженню в лімітні призначення по їх використанню.
 Постійно 
3.3.Забезпечити організацію харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах за двотижневим меню з дотриманням чинного законодавства і діючих санітарно-гігієнічних нормативів, здійснювати заходи по забезпеченню охорони життя і здоров'я учнів.
Постійно
 
  1. Асортимент шкільних буфетів організувати згідно постанови Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001р. № 63 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів» та організації навчально-виховного процесу ДСан ПіН 5.5.2.008-01. 
5.1. З метою профілактики харчових отруєнь та захворювань шлунково-кишкового тракту категорично забороняється продаж в шкільних пунктах харчування таких продуктів та страв: кондитерські вироби з кремами, морозиво, яйца та м’ясо водоплаваючої птиці,  низькосортні м’ясні вироби (нижче І сорту), студні, зельци, фаршмаки, гриби, молоко-самоквас, сметана та фляжне молоко та сир м'який без термічної обробки, консерви непромислового виготовлення, солодкі газовані напої, нарізні салати з майонезом, оцтом, сметаною. 
  1. Відповідальність за організацію харчування учнів у навчальних закладах за матеріально-технічний стан харчоблоку (їдальні, буфету), дотримання вимог санітарного законодавства покласти на керівників цих закладів та підприємства,  що забезпечують харчування дітей.

Постійно

  1. Новомосковському районному управлінню головного управління Держсанепідслужби (головному  державному санітарному лікарю Плачков С.Ф.) здійснювати постійний контроль в плановому порядку  за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та якості організації харчування  учнів.

Постійно

  1. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на Падашулю Н.І., начальника управління освіти,  контроль - на Калюжну І.С., заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери.
Міський голова С.А. Мороз
Підготував: 
Начальник управління освіти Н.І. Падашуля 
Узгоджено:
Керуючий справами І.М. Марченко
Заступник міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери І.С. Калюжна
Заступник міського голови – начальник фінансового управління Т.Д. Дакова
В.о. начальника юридичного управлінняО.В. Мартинюк