Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 799
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХ сесія VII скликання

№1000 від 27.09.2019

Про незастосування процедур банкрутства до Комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради

З метою виконання комплексу організаційних та економічних заходів, спрямованих на забезпечення сталого функціонування й забезпечення ефективної роботи комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради та припинення провадження по справі про банкрутство, керуючись ч. 1, 2 ст.85 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. ст. 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Вжити заходів для запобігання банкрутства комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради (код ЄДРПОУ 03342190):

1.1. Визнати комунальне підприємство «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради підприємством, що має суспільну цінність для територіальної громади м. Новомосковськ.

1.2. Не застосовувати до комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради, як до суб’єкта господарської діяльності, що має суспільну цінність для територіальної громади м. Новомосковська, процедур банкрутства, які передбачені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» .

1.3. Новомосковська міська рада надає гарантії задоволення дійсних та правомірно заявлених в рамках справи про банкрутство № 904/5299/17, що знаходиться в провадженні Господарського суду Дніпропетровської області, вимог кредиторів за грошовими зобов’язаннями комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради.

2. Звернутися до Господарського суду Дніпропетровської області  з клопотанням про незастосування до комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради (код ЄДРПОУ 03342190) процедур банкрутства, які передбачені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» та припинення провадження у справі про банкрутство, додавши до нього дане рішення міської ради.

3. Рішення Новомосковської міської ради від 07.07.2017р. № 404 «Про незастосування процедур банкрутства до Комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» вважати таким, що втратило чинність.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови, контроль – на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем (Сидорчук О.С.).

 

Секретар міської ради                                                С.Г.ГОРОШКО