Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 323
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№3/0/6-19 від 18.01.2019

Про невідкладні заходи щодо ліквідації та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі в місті

Відповідно до законів України «Про молоко та молочну продукцію»,  «Про безпечність та якість харчових продуктів та продовольчої сировини», вимог «Ветеринарно-санітарних правил для ринків», Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст. 30, ч.1 ст. 52, ч.6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами благоустрою міста Новомосковська, затвердженими рішенням міської ради від 10.07.2015 року № 1301 та з метою ліквідації осередків несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території міста у невстановлених для цього місцях, якісного покращення благоустрою, недопущення інфекційних захворювань і продовольчої небезпеки споживчого ринку, враховуючи численні нарікання мешканців міста та суб’єктів господарювання на незручності, які створює несанкціонована торгівля,  виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Заборонити торгівлю у невстановлених та спеціально не обладнаних для здійснення торгівлі місцях.

2. Суб’єктам господарювання, що забезпечують функціонування міських ринків, інших об’єктів торгівлі, постійно вживати дієвих заходів щодо протидії та ліквідації несанкціонованої (стихійної) торгівлі на територіях, прилеглих до ринків та об’єктів торгівлі.

3. Комітету з питань торгівлі та побутового обслуговування (Антоненко В.В.) у тижневий термін з дня прийняття рішення провести роз’яснювально-профілактичну роботу з власниками стаціонарних об’єктів торгівельної мережі міста та іншими об’єктами господарювання щодо недопущення несанкціонованої (стихійної) торгівлі на їх прилеглих територіях.

4. Рекомендувати Новомосковському відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області (Чіпець О.І.):

4.1. постійно вживати заходи адміністративного впливу відповідно до статей 160, 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення у відношенні суб’єктів здійснення несанкціонованої (стихійної) вуличної торгівлі на території міста

4.2. притягати до адміністративної відповідальності водіїв, які розміщують транспорті засоби на проїжджих частинах вулиць для здійснення несанкціонованої торгівлі, чим створюють перешкоду для руху.

5. Відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та прес-служби (Хорішко І.В.)

5.1. організувати інформування громадян через засоби масової інформації щодо недопущення порушень чинного законодавства у сфері торгівлі та відповідальність за такі правопорушення.

5.2. спільно з комітетом з питань торгівлі та побутового обслуговування (Антоненко В.В.) проводити інформування громадян щодо потенційної небезпеки від придбання товарів у невстановлених місцях на території міста.

6. Розпорядження міського голови від 14.08.2015 року № 215-р «Про створення комісії по ліквідації стихійної торгівлі в м. Новомосковськ», від 03.03.2016 р. № 91-р «Про створення робочої групи з питань протидії стихійної торгівлі території міста Новомосковська» вважати таким, що втратило чинність.

7.Координацію та контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Ковальова Д.А.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО