Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 301
Джерело інформації: 
КНП 'Новомосковський МЦ ПМСД'
Галузь: 
медицина
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№528 від 24.12.2014

Про необхідність придбання обладнання
Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 02.04.13р. №259 «Про затвердження санітарних норм і правил санітарно-епідеміологічних вимог до закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну (медико-санітарну) допомогу» та наказу МОЗ від 27.12.2013 №1150 «Про затвердження Примірного табеля матеріально-технічного оснащення Центру первинної медико-санітарної допомоги та його підрозділів», з метою приведення у відповідність до санітарних норм амбулаторій загальної практики сімейної медицини виконавчий комітет Новомосковської міської ради    ВИРІШИВ:  
  1. Надати дозвіл для придбання холодильника для амбулаторії ЗПСМ  КНП «Новомосковський МЦ ПМСД», вартістю 2499,00 грн. за одиницю в кількості 1 (одна) штука по загальному фонду.
  2. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на головного лікаря КНП "Новомосковський  міський  центр первинної медико-санітарної допомоги" (Гінкота Л.В.), контроль – на заступника міського голови – начальника фінансового управління  Дакову Т.Д.
Міський голова С. А. Мороз   Підготував :  Головний лікар КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» Л.В. Гінкота   Узгоджено:  Керуючий справами І. М. Марченко заступник міського голови – начальник фінансового управління виконкому  Т. Д. Дакова Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк