Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 458
Джерело інформації: 
КНП 'Новомосковський МЦ ПМСД'
Галузь: 
медицина
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№158 від 25.03.2015

Про необхідність придбання меблів

Керуючись ст.. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 02.04.13р. №259 «Про затвердження санітарних норм і правил санітарно-епідеміологічних вимог до закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну (медико-санітарну) допомогу» та наказу МОЗ від 27.12.2013 №1150 «Про затвердження Примірного табеля матеріально-технічного оснащення Центру первинної медико-санітарної допомоги та його підрозділів», з метою приведення у відповідність до санітарних норм амбулаторій загальної практики сімейної медицини виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл для придбання столу письмового в кількості 1 (одна) штука та столу приставного в кількості 2 (дві) штуки для створення робочого місця медичного реєстратора в амбулаторії ЗПСМ №3 КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» по загальному фонду.
  2. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на головного лікаря КНП "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" (Гінкота Л.В.), контроль – на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

 

Міський голова С. А. Мороз

Підготував: Головний лікар КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» Л.В. Гінкота

Узгоджено: Керуючий справами І. М. Марченко

заступник міського голови – начальник фінансового управління виконкому Т. Д. Дакова

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк